Будьмо! Будьмо!


+380 (44) 279-15-84
Працюємо з 12 ранку до 22:00 години ночі
вул. Михайлівська, 17а
 • 12:00 - 14:00
  Сніданок
 • 12:00 - 15:00
  Бізнес-ланч
 • 12:00 - 19:30
  -20 % на САМОВИВІЗ
До дня Святого Патрика залишилось: 245 днів
1-й поверх 2-й поверх

Замовити столик

 1. Наведіть мишкою на столик (спливе номер і кількість місць)
 2. Звонiть: +380 (44) 279-15-84
Бар
Більярд
WC
Камін
TV
TV
TV
TV
1-й поверх 2-й поверх

Замовити столик

 1. Наведіть мишкою на столик (спливе номер і кількість місць)
 2. Звонiть: +380 (44) 279-15-84
WC
TV
TV
TV
TV
роздрукувати   заховати

Маємо кілька тузів на руках:

 • Одночасно до 3х трансляцій спортивних подій на двох проекторах та числених телевізорах.

 • Близько 20-ти сортів найкращого розливного пива і, звичайно ж, справжнє ірландське пиво!

 • Мы пропонуємо по-справжньому Великі порції за помірну ціну!

 • Найкращі музичні гурти виступають для вас по п'ятницям та суботам.

 • У нас весь персонал розмовляє англійською!

Ірландія

O'Brien's

Україна

Німеччина

Данія

Бельгія

Чехія

Франція

Гіннесс

0.5 л 240грн
 
0.25 л 130грн
 

 Guinness - темне пиво (стаут), яке виробляється ірландською компанією Arthur Guinness Son & Co (заснована в 1756 році пивоваром Артуром Гіннессом). Найвідоміше і найспоживаніше ірландське пиво, що стало легендою Ірландії і символом дня святого Патрика.

  Творець пива Гіннесс почав займатися пивоварінням ще зі школи. Тоді він і його батько працювали у місцевого архієпископа Артура Прайса і варили ель в підвалі його будинку. У 1752 році Артур Прайс помер, залишивши у спадок сім'ї Гінесса 200 фунтів.

На ці гроші Артур Гіннесс в 1756 році орендував невелику броварню в Лейксліпе, де разом з братом Річардом почав варити ель.

  Через три роки Артур залишив виробництво братові, а сам переїхав в Дублін, де знайшов покинуту пивоварню на околиці міста і назвав її «Пивоварня біля воріт Святого Джеймса» (англ. St. James's Gate Brewery). Договір оренди був підписаний на 9000 років, оренда коштувала 45 фунтів на рік.

У 1799 році Артур Гіннесс припинив виробництва еля і почав варити темне пиво, що стало фірмовим продуктом компанії. У 1803 році у віці 78 років Артур Гіннесс помер, залишивши у спадок дружині і дітям 25 тис. фунтів (приблизно 865 тис. фунтів на нинішні гроші). З десяти його дітей, що вижили (всього їх було 21) троє - Артур II, Бенджамін і Вільям Ланнел - продовжили справу батька, ставши першими представниками могутньої династії Гіннесса.

Гіннесс і здоров'я

Дослідники з університету штату Вісконсин у США провели дослідження, з яких зробили висновок, що Гіннесc корисний для здоров'я внаслідок того, що антиоксиданти, що містяться в цьому пиві, знижують ризик утворення тромбів у крові - головну причину серцевих нападів.

Раніше створений слоган: «Guinness is Good For You» («Гіннесс» - це добре для вас ")  виявився правдивим. Але пізніше компанія відмовилася від цього гасла. Компанії довелося запускати рекламний цикл із закликом до споживання пива в розумних кількостях. В Англії в середині ХХ століття стауту "Гіннесс" прописували післяопераційним хворим і донорам через те, що в Гіннессі міститься високий рівень заліза. Також Гіннесс рекомендували пити вагітним і годуючим матерям.

Виробництво та продажПиво Guinness виробляється у 50 країнах світу, в тому числі і у наших сусідів -  росіян, і продається у більш ніж 150.

Однак Guinness, що вариться за межами Ірландії, відрізняється за смаком від Гіннесса, виробленого в Дубліні. Президент США Барак Обама на прийомі в Білому домі з нагоди дня святого Патріка сказав:

    "Ви знаєте, пиво «Гіннесс» на смак сильно відрізняється в Ірландії. Воно набагато краще. Ви, хлопці, притримуєте хороший товар для себе. Це може призвести до торгівельної суперечки"

Міф про бульбашки

Предметом довгих дискусій був незвичайний факт, що майже в будь-якому сорті пива Guinness бульбашки не піднімаються, а опускаються вниз. У чому можна легко переконатися, швидко наливши пиво в прозорий келих. Цей ефект виникає практично в будь-якій рідині, через ефект циркуляції, який у темному пиві особливо добре видно. Пухирці опускаються біля стінок келиха і піднімаються в середині.